AUTOBUSKA LINIJA ŠVEDSKA

Autobuska linija Svedska

Autobuska linija Švedska saobraća iz Beograda i Novog Sada do mesta u Švedskoj. U našoj poslovnici možete rezervisati i kupiti autobuske karte na autobuskim linijama koje saobraćaju iz Beograda i Novog Sada do mesta Malme, Landskrona, Helsingborg, Halmstadt, Varberg i Geteborg.

CENOVNIKRED VOŽNJENAPOMENAREZERVACIJA

CENOVNIK AUTOBUSKE KARTE BEOGRAD, NOVI SAD DO MESTA U ŠVEDSKOJ

JEDAN SMER POVRATNA KARTA
Odrasli 13200 20280
Stariji od 65 godina 13200 18240
Deca 6 – 12 godina 6600 10200
Deca do 6 godine 5820 9000

Cene za autobuske karte za autobuske linije Švedska su izražene u dinarima.

Cena autobuske karte ne podrazumeva:

  • peronsku kartu,
  • putnički prtljag i
  • rezervaciju povratka.

RED VOŽNJE BEOGRAD, NOVI SAD – GETEBORG / petak i nedelja

MESTO VREME
Beograd 08:00
Novi Sad 09:30
Malme / Flygbatr 12:00
Landskrona / stara žel. stanica 12:45
Helsingborg / Knutpunkten 13:15
Halmstadt / Eurostop 14:50
Varberg / hotel Bjorkang 15:40
Geteborg / autobuska stanica 16:30

RED VOŽNJE GETEBORG – NOVI SAD, BEOGRAD / petak i nedelja

MESTO VREME
Geteborg / autobuska stanica 00:01
Varberg / hotel Bjorkang 00:50
Halmstadt / hotel Bjorkang 02:00
Helsingborg / Knutpunkten 03:00
Landskrona / stara žel. stanica 03:30
Malme / Flygbatr 04:30
Novi Sad 10:15
Beograd 11:30
  • dolazak na odredište je narednog dana u odnosu na polazak

RED VOŽNJE BEOGRAD, NOVI SAD – JONKOPING / nedelja

MESTO VREME
Beograd 08:00
Novi Sad 09:00
Boras / benz. pumpa Statoil 17:30
Ulricehamn / benz. pumpa Tanak 18:00
Jonkoping / Eurostop 18:30

RED VOŽNJE JONKOPING – BEOGRAD, NOVI SAD  / petak i nedelja

MESTO VREME
Jonkoping / Eurostop 21:00
Ulricehamn / benz. pumpa Tanak 21:50
Boras / benz. pumpa Statoil 22:30
Novi Sad 10:15
Beograd 11:30

AUTOBUSKA LINIJA ŠVEDSKA – OPŠTE NAPOMENE

OPŠTE NAPOMENE:

  • Rezervisanu autobusku kartu nije moguće kupiti u autobusu ili na autobuskoj stanici.
  • Povratne karte mogu biti isključivo sa otvorenim povratkom.
  • Kod kupovine autobuske karte u jednom smeru ukoliko putnik nema regulisan status u okviru Evropske unije može nastati problem prilikom ulaska zemlje Evropske unije
  • Kod povratne karte sa otvorenim datumom povratka, overa se mora izvršiti na prodajnom mestu na destinaciji
  • Putnički prtljag se plaća po tarifi autobuskog prevoznika
  • Cena atobuske karte ne sadrži stanične i peronske usluge
  • Za polaske u inostranstvo putnicima je potreban važeći pasoš (putna isprava), polisa putnog osiguranja, novčana sredstva,…
  • Nije dozvoljeno putovanje maloletnih lica bez pratnje punoletnog lica,
  • Nije moguće ukrcavanje i iskrcavanje putnika na mestima van reda vožnje,
  • Nije moguć prevoz kućnih ljubimaca
  • Nije dozvoljeno slanje pošiljaka bez pratnje putnika

Autobuska linija Švedska saobraća svakodnevno tokom cele godine.

PROCEDURA ZA KUPOVINU AUTOBUSKIH KARATA

PRE NEGO ŠTO REZERVIŠETE AUTOBUSKU KARTU

  • odaberite autobusku liniju koja odgovara Vašim potrebama,
  • odaberite datum polaska i povratka

AUTOBUSKE KARTE MOŽETE REZERVISATI NA NEKI OD PONUĐENIH NAČINA

  • on-line rezervacijom putem sajta,
  • slanjem podataka na mail,
  • telefonskim pozivom,
  • direktno u poslovnici

Rezervisanu autobusku kartu nije moguće kupiti u autobusu ili na autobuskoj stanici.

NAKON ŠTO REZERVIŠETE AUTOBUSKU KARTU

  • odaberite način plaćanja,
  • odaberite način podizanja kupljene autobuske karte

NAČIN PLAĆANJA AUTOBUSKE KARTE

  • direktno u poslovnici,
  • uplatom preko računa na osnovu predračuna koji šaljemo na mail,
  • uplatom u banci ili pošti na osnovu predračuna koji šaljemo na mail

Rok za uplatu autobuske karte je 3 dana od dana rezervacije. U protivnom se smatra da je putnik odustao smatra da je putnik odustao od rezervacije.

PREUZIMANJE AUTOBUSKE KARTE

  • direktno u poslovnici,
  • slanje na kućnu adresu putnika putem neke od kurirskih službi koje posluju na teritoriji Srbije, pri čemu troškovi idu na teret kupca

PRODAJNO MESTO U ŠVEDSKOJ:

  • GETEBORG: +46708666903, +38131610169
  • MALME: +46762878266