AUTOBUSKA LINIJA NEMAČKA

Autobuska linija Nemacka

Autobuska linija Nemačka saobraća gotovo svakodnevno iz Beograda i Novog Sada do mesta u Nemačkoj. U našoj poslovnici možete rezervisati i kupiti autobuske karte na autobuskim linijama koje saobraćaju modernim turističkim autobusima iz Novog Sada i Beograda prema mestima u Nemačkoj: Minhen, Regensburg, Augsburg, Drezden, Lajpcig, Nirnberg, Ulm, Berlin, Štutgart, Karlsruhe, Manhajm, Hamburg, Frankfurt, Bon, Keln, Dizeldorf, Hanover, Bohum, Dortmund, Esen,…

CENOVNIKRED VOŽNJENAPOMENAREZERVACIJA

CENOVNIK AUTOBUSKE KARTE IZ BEOGRADA, NOVOG SADA I SUBOTICE

MESTOJEDAN SMERPOVRATNA KARTA
do 10 dana
POVRATNA KARTA
do 6 meseci
Minhen, Regensburg iz NS81301063011500
Minhen, Regensburg iz BG87501125012130
Augsburg, Ingolstadt96301388017130
Drezden, Lajpcig101301438015750
Nirnberg, Ulm102501450018380
Berlin107501500016750
Štutgart108801513019000
Karlsruhe, Mannheim, Wurzburg117501600020000
Hamburg / preko Češke120001938020130
Hamburg / preko Austrije133801938022380
Frankfurt123801663020630
Bon, Keln, Gotingen, Kassel127501750020880
Duisburg, Dizeldorf, Hanover, Hildesheim133801875021880
Bochum, Dortmund, Esen133801938022380

Cene autobuske karte za autobuske linije Nemačka su izražene u dinarima.

Popusti:

  • Osobe do 26 godina i studenti imaju 10% popusta,
  • Deca od 4 do 12 godina imaju 50% popusta,
  • Deca do 4 godine imaju 80% popusta, osim na linijama za Drezden, Lajpcig i Berlin gde imju 50% popusta

Cena autobuske karte ne podrazumeva:

  • peronsku kartu,
  • putnički prtljag (oko 250 din po komadu prtljaga, plaća se prilikom ulaska u vozilo) i

RED VOŽNJE NOVI SAD > NEMAČKA

MESTOVREME
Augsburg
(P+R Platz Oberhausen Nord)
svaki dan u 12:30, dolazak u Augsburg dan kasnije u 04:45
subota u 19:30, dolazak u Augsburg dan kasnije u 10:00
Berlin
(ZOB "Am Funkturm")
sreda, četvrtak i nedelja u 12:30, dolazak u Berlin dan kasnije u 05:30
subota u 19:30, dolazak u Berlin dan kasnije u 12:00
Bochum
(Wittener Str. unter der DB-Brucke)
svaki dan u 12:30, dolazak u Bochum dan kasnije u 15:30
Bonn - Keln
(Flughafen Koln / Bonn, Bstg. 2 ,4, 6)
svaki dan u 12:30, dolazak u Bonn dan kasnije u 12:15
Dortmund
(Hbf, ZOB, Bussteig 1-8)
svaki dan u 12:30, dolazak u Dortmund dan kasnije u 16:00
Duisburg
Hbf. OD, Mercatorstr. DTG)
svaki dan u 12:30, dolazak u Duisburg dan kasnije u 14:30
Dizeldorf
(Hbf., Worringer Str.)
svaki dan u 12:30, dolazak u Dizeldorf dan kasnije u 13:45
Esen
(Hans-Bockler-Str. / Ecke Hachestrasse)
svaki dan u 12:30, dolazak u Esen dan kasnije u 15:00
Frankfurt
(Hbf., Obhf. Hst. 7-9)
svaki dan u 12:30, dolazak u Frankfurt dan kasnije u 10:15
četvrtak i nedelja u 10:15, dolazak u Frankfurt dan kasnije u 04:30
subota u 19:30, dolazak u Frankfurt dan kasnije u 17:00
Gottingen
(Hbf. sudl. ZOB, Berliner Str.)
subota i nedelja u 12:30, dolazak u Gottingen dan kasnije u 10:00
Hamburg
(Hbf. Obhf., Bstg. 5)
utorak, sreda, subota i nedelja u 12:30 (preko Austrije), dolazak u Hamburg dan kasnije u 14:45
sreda, četvrtak i nedelja u 12:30 (preko Češke), dolazak u Hamburg dan kasnije u 09:00
subota u 19:30 (preko Češke), dolazak u Hamburg dan kasnije u 16:00
Hanover
(Hbf. Obhf., Bstg. 5)
utorak, četvrtak, subota i nedelja u 12:30, dolazak u Hanover dan kasnije u 12:15
Hildesheim
(Hbf., ZOB, Bstg. 1)
subota i nedelja u 12:30, dolazak u Hildesheim dan kasnije u 11:30
Ingolstadt
(Obhf, Esplanade, Bstg 17-19)
utorak, sreda, četvrtkom, subota i nedelja u 12:30, dolazak u Ingolstadt dan kasnije u 05:00
Karlsruhe
(Hbf., Sudseite)
svaki dan sem četvrtka u 12:30, dolazak u Karlsruhe dan kasnije u 08:00
subota u 19:30, dolazak u Karlsruhe dan kasnije u 15:00
Kassel
(Bhf. Wilhelmshohe, Ostseite)
utorak, subota i nedelja u 12:30, dolazak u Kassel dan kasnije u 09:15
Keln - Bonn
(Flughafen Koln / Bonn, Bstg. 2 ,4, 6)
svaki dan u 12:30, dolazak u Keln dan kasnije u 12:15
Lajpcig
(Flughafen, Terminal A, P3)
sreda, četvrtak i nedelja u 12:30, dolazak u Lepizig dan kasnije u 04:00
subota u 19:30, dolazak u Lajpcig dan kasnije u 10:30
Mannheim
(ZOB, Heinrich-von-Stephan-Str.)
svaki dan u 12:30, dolazak u Mannheim dan kasnije u 09:00
subota u 19:30, dolazak u Mannheim dan kasnije u 16:00
Minhen
(ZOB, Hackerbrucke)
svaki dan u 12:30, dolazak u Minhen dan kasnije u 04:00
subota u 19:30, dolazak u Minhen dan kasnije u 10:30
Nirnberg
(ZOB am Adcom-Center)
utorak, sreda, četvrtak, subota i nedelja u 12:30, dolazak u Nirnberg dan kasnije u 06:15
Štutgart
(Hbf. ZOB Bussteig 6-10)
svaki dan u 12:30, dolazak u Štutgart dan kasnije u 07:00
subota u 19:30, dolazak u Stuttgart dan kasnije u 13:00
Ulm
(Hbf. Omnibusbahnhof, Bussteig 5)
svaki dan u 12:30, dolazak u Ulm dan kasnije u 05:45
subota u 19:30, dolazak u Ulm dan kasnije u 11:15
Wurzburgčetvrtak i nedelja u 10:15, dolazak u Wurzburg dan kasnije u 02:45

RED VOŽNJE NEMAČKA > NOVI SAD

MESTOVREME
Augsburg
(P+R Platz Oberhausen Nord)
svaki dan u 18:20, dolazak u N.Sad dan kasnije u 08:30
Berlin
(ZOB "Am Funkturm")
utorak, četvrtak i petak u 17:00, dolazak u N.Sad dan kasnije u 09:15
subota u 10:00, dolazak u N.Sad dan kasnije u 03:15
Bochum
(Wittener Str. unter der DB-Brucke)
svaki dan u 06:30, dolazak u N.Sad dan kasnije u 08:30
Bonn - Keln
(Flughafen Koln / Bonn, Bstg. 2 ,4, 6)
svaki dan u 09:30, dolazak u N.Sad dan kasnije u 08:30
Dortmund
(Hb(Hbf, ZOB, Bussteig 1-8)
svaki dan u 06:00, dolazak u N.Sad dan kasnije u 08:30
Duisburg
Hbf. OD, Mercatorstr. DTG)
svaki dan u 07:30, dolazak u N.Sad dan kasnije u 08:30
Dizeldorf
(Hbf., Worringer Str.)
svaki dan u 08:20, dolazak u N.Sad dan kasnije u 08:30
Essen
(Hans-Bockler-Str. / Ecke Hachestrasse)
svaki dan u 06:55, dolazak u N.Sad dan kasnije u 08:30
Frankfurt
(Hbf., Obhf. Hst. 7-9)
svaki dan u 12:45, dolazak u N.Sad dan kasnije u 08:30
utorak i petak u 12:00, dolazak u N.Sad dan kasnije u 06:35
Gottingen
(Hbf. sudl. ZOB, Berliner Str.)
utorak, četvrtak i petak u 11:15, dolazak u N.Sad dan kasnije u 08:30
Hamburg
(Hbf. Obhf., Bstg. 5)
utorak, četvrtak, petak i subota u 06:30, dolazak u N.Sad dan kasnije u 09:15
utorak, petak i subota u 13:00, (preko Češke) dolazak u N.Sad dan kasnije u 09:30
Hannover
(Hbf. Obhf., Bstg. 5)
utorak, četvrtak, petak i subota u 09:00, dolazak u N.Sad dan kasnije u 10:00
Hildesheim
(Hbf., ZOB, Bstg. 1)
utorak, četvrtak i petak u 09:45, dolazak u N.Sad dan kasnije u 08:30
Ingolstadt
(Obhf, Esplanade, Bstg 17-19)
Ingolstadt
(Obhf, Esplanade, Bstg 17-19)
Karlsruhe
(Hbf., Sudseite)
svaki dan u 15:00, dolazak u N.Sad dan kasnije u 08:30
Kassel
(Bhf. Wilhelmshohe, Ostseite)
utorak, četvrtak, petak i subota u 12:00, dolazak u N.Sad dan kasnije u 08:30
Keln - Bonn
(Flughafen Koln / Bonn, Bstg. 2 ,4, 6)
svaki dan u 09:30, dolazak u N.Sad dan kasnije u 08:30
Lajpcig
(Flughafen, Terminal A, P3)
utorak u 19:00, dolazak u N.Sad dan kasnije u 10:15
subota u 12:00, dolazak u N.Sad dan kasnije u 03:00
Mannheim
(ZOB, Heinrich-von-Stephan-Str.)
svaki dan u 14:00, dolazak u N.Sad dan kasnije u 08:30
Minhen
(ZOB, Hackerbrucke)
svaki dan u 19:00, dolazak u N.Sad dan kasnije u 08:30
Nirnberg
(ZOB am Adcom-Center)
utorak i petak u 15:15, dolazak u N.Sad dan kasnije u 06:35
utorak, četvrtak, petak i subota u 16:00, dolazak u N.Sad dan kasnije u 08:30
Štutgart
(Hbf. ZOB Bussteig 6-10)
svaki dan u 16:00, dolazak u N.Sad dan kasnije u 08:30
Ulm
(Hbf. Omnibusbahnhof, Bussteig 5)
svaki dan u 17:15, dolazak u N.Sad dan kasnije u 08:30
Wurzburgutorak i petak u 13:40, dolazak u Novi Sad dan kasnije u 08:00

AUTOBUSKA LINIJA NEMAČKA – OPŠTE NAPOMENE

OPŠTE NAPOMENE:

  • Rezervisanu autobusku kartu nije moguće kupiti u autobusu ili na autobuskoj stanici.
  • Povratne karte mogu biti sa definisanim i sa otvorenim povratkom.
  • Kod povratne karte sa otvorenim datumom povratka, overa se mora izvršiti na prodajnom mestu na destinaciji
  • Putnički prtljag se plaća po tarifi autobuskog prevoznika
  • Cena atobuske karte ne sadrži stanične i peronske usluge
  • Za polaske u inostranstvo putnicima je potreban važeći pasoš (putna isprava), polisa putnog osiguranja, novčana sredstva,…
  • Nije dozvoljeno putovanje maloletnih lica bez pratnje punoletnog lica,
  • Nije moguće ukrcavanje i iskrcavanje putnika na mestima van reda vožnje,
  • Nije moguć prevoz kućnih ljubimaca
  • Nije dozvoljeno slanje pošiljaka bez pratnje putnika

Autobuska linija Nemačka saobraća gotoo svakodnevno tokom cele godine.

PROCEDURA ZA KUPOVINU AUTOBUSKIH KARATA

PRE NEGO ŠTO REZERVIŠETE AUTOBUSKU KARTU

  • odaberite autobusku liniju koja odgovara Vašim potrebama,
  • odaberite datum polaska i povratka

AUTOBUSKE KARTE MOŽETE REZERVISATI NA NEKI OD PONUĐENIH NAČINA

  • on-line rezervacijom putem sajta,
  • slanjem podataka na mail,
  • telefonskim pozivom,
  • direktno u poslovnici

Rezervisanu autobusku kartu nije moguće kupiti u autobusu ili na autobuskoj stanici.

NAKON ŠTO REZERVIŠETE AUTOBUSKU KARTU

  • odaberite način plaćanja,
  • odaberite način podizanja kupljene autobuske karte

NAČIN PLAĆANJA AUTOBUSKE KARTE

  • direktno u poslovnici,
  • uplatom preko računa na osnovu predračuna koji šaljemo na mail,
  • uplatom u banci ili pošti na osnovu predračuna koji šaljemo na mail

Rok za uplatu autobuske karte je 3 dana od dana rezervacije. U protivnom se smatra da je putnik odustao smatra da je putnik odustao od rezervacije.

PREUZIMANJE AUTOBUSKE KARTE

  • direktno u poslovnici,
  • slanje na kućnu adresu putnika putem neke od kurirskih službi koje posluju na teritoriji Srbije, pri čemu troškovi idu na teret kupca

Ponude za putovanje u Nemačku…

PRODAJNO MESTO U NEMAČKOJ:

  • Berlin, DTG Ticket Center, Masurenallee 4 – 6 (ZOB Hst. 8), 030/306-72-10, 030/306-72-115
  • Bremen, DTG T.Center, Agentur Grajan Bahnhofsplatz 15 (Hbf, gegenuber DB Reisecentrum), 0421/15-700, 0421/481-198
  • Dortmund, DTG Ticket Center, Konigswall 28 (am Hbf), 0231/729-82-60, 0231/147-299
  • Duisburg, DTG Ticket Center, Mercatorstr 48, 0203/318-730, 0203/31-87-320
  • Dusseldorf, DTG Ticket Center, Worringer Str. 140 (neuer ZOB) 0211/913-87-881, 0211/362-281
  • Frankfurt, DTG Ticket Center, Mannheimer Str. 15, 069/460-92-780 oder 230-331, 069/234-443
  • Hamburg, DTG Ticket Center, Adenauerallee 74 (ZOB), 040/209-09-997,
  • Hannover, DTG Ticket Center, Hamburger Allee 19 (ZOB, Bussteig 5), 0511/940-4269, 0511/368-13-57
  • Karlsruhe, DTG Ticket Center, MB Reiseburo Im Hbf (gegenuber Gleis 12), 0721/30-804 oder 385-065, 0721/387-960
  • Kassel, DTG Ticket Center, Reiseburo Max (vor dem Intercitz Hotel) Willy-Brandt-Platz 2, 0561/36-670, 0561/366-88
  • Koln, DTG Ticket Center, Breslauer Platz (ZOB am Kommerzhotel), 0221/759-86-60, 0221/120-71-789
  • Leipzig, Reiseburo Balkan Touristik, Bruhl 34-50, 0341/9610-252, 0341/9610-252
  • Mannheim, DTG Ticket Center, Heinrich-von-Stephan Str 6 (neuer ZOB), 0621/462-59-22, 0621/431-47-13
  • Munchen, DTG Ticket Center, Neuer ZOB/Reisezentrum (2.Etage), Hackerbrucke 4, 089/88-98-95-13, 089/54-58-70-21
  • Nurnberg, DTG Ticket Center, Kate Strobel Str. 4, 0911/285-59-70, 0911/244-75-65
  • Stuttgart, DTG Ticket Center, Arnulf Klett Platz 2 (Hbf), 0711/273-09-62, 0711/224-70-25
  • Ulm, DTG Ticket Center, Friedrich Ebert Strabe 7/1 (ZOB), 0731/378-6510, 0731/651-96