AUTOBUSKA LINIJA CRNA GORA

Autobuske karte Crna Gora, autobuska linija crna gora

Autobuska linija Crna Gora saobraća svakodnevno iz Novog Sada u 17:45h, tokom letnje turističke sezone na Crnogorskom primorju. Autobuska linija Crna Gora vozi iz Novog Sada do letovališta Sutomore, Čanj, Petrovac, Bečići, Budva, Jaz, Lastva grbaljska, Kotor, Tivat, Lepetane, Kamenari, Bijela, Baošići, Đenovići, Kumbor, Zelenika, Meljine, Herceg Novi i Igalo.

CENOVNIKRED VOŽNJENAPOMENAREZERVACIJA

CENOVNIK AUTOBUSKE KARTE CRNA GORA – LETOVALIŠTA SUTOMORE, BULJARICE, ČANJ, PETROVAC, BEČIĆI, BUDVA

JEDAN SMER POVRATNA KARTA
Odrasli 2730 4410
studenti do 27 godina 2100 3990
Deca 5 – 10 godina 1365 2730

CENOVNIK AUTOBUSKE KARTE CRNA GORA – LETOVALIŠTA TIVAT, LASTVA, LEPETANE

JEDAN SMER POVRATNA KARTA
Odrasli 2940 4730
studenti do 27 godina 2210 4200
Deca 5 – 10 godina 1470 2940

CENOVNIK AUTOBUSKE KARTE CRNA GORA – LETOVALIŠTA HERCEG NOVI, IGALO, MELJINE, ZELENIKA, KUMBOR, ĐENOVIĆI, BAOŠIĆI, BIJELA

JEDAN SMER POVRATNA KARTA
Odrasli 3150 5040
studenti do 27 godina 2310 4410
Deca 5 – 10 godina 1575 3150

RED VOŽNJE NOVI SAD – HERCEG NOVI

MESTO VREME
Novi Sad 17:45
Ruma 18:30
Šabac 19:30
Podgorica 05:45
Sutomore AS 06:00
Čanj 06:05
Petrovac AS 06:10
Bečići (htl Montenegro) 06:15
Budva AS 06:25
Jaz (pumpa) 06:25
Lastva grbaljska 06:35
Kotor 06:45
Tivat AS 06:45
Lepetane 07:10
Kamenari 07:20
Bijela 07:25
Baošići 07:30
Đenovići 07:35
Kumbor 07:40
Zelenika 07:45
Meljine 07:50
Herceg Novi AS 07:55
Igalo 08:00

RED VOŽNJE HERCEG NOVI – NOVI SAD

MESTO VREME
Igalo 21:00
Herceg Novi AS 21:30
Meljine 21:35
Zelenika 21:40
Kumbor 21:45
Đenovići 21:50
Baošići 21:55
Bijela 22:00
Kamenari 22:10
Lepetane 22:20
Tivat 22:40
Kotor 22:40
Lastva grbaljska 22:50
Jaz 22:55
Budva 23:00
Bečići (htl Montenegro) 23:10
Petrovac 23:20
Čanj 23:25
Sutomore 23:30
Podgorica 00:40
Šabac 10:15
Ruma 11:00
Novi Sad 11:45

AUTOBUSKA LINIJA CRNA GORA- OPŠTE NAPOMENE

OPŠTE NAPOMENE:

  • Rezervisanu autobusku kartu nije moguće kupiti u autobusu ili na autobuskoj stanici.
  • Povratne karte mogu biti sa definisanim i sa otvorenim povratkom.
  • Kod povratne karte sa otvorenim datumom povratka, overa se mora izvršiti na prodajnom mestu na destinaciji
  • Putnički prtljag se plaća po tarifi autobuskog prevoznika
  • Cena atobuske karte ne sadrži stanične i peronske usluge
  • Za polaske u inostranstvo putnicima je potreban važeći pasoš (putna isprava), polisa putnog osiguranja, novčana sredstva,…
  • Nije dozvoljeno putovanje maloletnih lica bez pratnje punoletnog lica,
  • Nije moguće ukrcavanje i iskrcavanje putnika na mestima van reda vožnje,
  • Nije moguć prevoz kućnih ljubimaca
  • Nije dozvoljeno slanje pošiljaka bez pratnje putnika

Autobuska linija Hrvatska saobraća svakodnevno tokom letnje turističke sezone.

PROCEDURA ZA KUPOVINU AUTOBUSKIH KARATA

PRE NEGO ŠTO REZERVIŠETE AUTOBUSKU KARTU

  • odaberite autobusku liniju koja odgovara Vašim potrebama,
  • odaberite datum polaska i povratka

AUTOBUSKE KARTE MOŽETE REZERVISATI NA NEKI OD PONUĐENIH NAČINA

  • on-line rezervacijom putem sajta,
  • slanjem podataka na mail,
  • telefonskim pozivom,
  • direktno u poslovnici

Rezervisanu autobusku kartu nije moguće kupiti u autobusu ili na autobuskoj stanici.

NAKON ŠTO REZERVIŠETE AUTOBUSKU KARTU

  • odaberite način plaćanja,
  • odaberite način podizanja kupljene autobuske karte

NAČIN PLAĆANJA AUTOBUSKE KARTE

  • direktno u poslovnici,
  • uplatom preko računa na osnovu predračuna koji šaljemo na mail,
  • uplatom u banci ili pošti na osnovu predračuna koji šaljemo na mail

Rok za uplatu autobuske karte je 3 dana od dana rezervacije. U protivnom se smatra da je putnik odustao smatra da je putnik odustao od rezervacije.

PREUZIMANJE AUTOBUSKE KARTE

  • direktno u poslovnici,
  • slanje na kućnu adresu putnika putem neke od kurirskih službi koje posluju na teritoriji Srbije, pri čemu troškovi idu na teret kupca

Autobuska linija Novi Sad – Crna Gora saobraća svakodnevno tokom letnje turističke sezone.

Ponude za letovanje u Crnoj Gori…