AUTOBUSKA LINIJA AUSTRIJA

Autobuska linija Austrija

Autobuska linija Austrija saobraća svakodnevno u odlasku i povratku iz Novog Sada i Beograda do mesta u Austriji. U našoj poslovnici možete rezervisati i kupiti autobuske karte na autobuskim linijama koje saobraćaju modernim turističkim autobusima iz Novog Sada i Beograda do mesta Beč, Nikelsdorf, Grac, Altenmarkt, Schwarzach, Zell am See, Kufstein, Worgl, Jenbach, Innsbruck, Wels i Linz.

CENOVNIKRED VOŽNJENAPOMENAREZERVACIJA

CENOVNIK AUTOBUSKE KARTE BEOGRAD, NOVI SAD – BEČ /Oliturs/

KATEGORIJAJEDAN SMERPOVRATNA
Odrasli28254550
Deca do 7 godina14152275

CENOVNIK AUTOBUSKE KARTE BEOGRAD, NOVI SAD – BEČ /Feniks/

KATEGORIJAJEDAN SMERPOVRATNA
Odrasli28754600
Deca 5-10 godina14382875
Deca do 5 godina //

CENOVNIK AUTOBUSKE KARTE BEOGRAD, NOVI SAD – BEČ /Fudeks/

KATEGORIJAJEDAN SMERPOVRATNA
Odrasli31255000
Deca 6-10 godina31253500
Deca do 6 godina //

CENOVNIK AUTOBUSKE KARTE BEOGRAD, NOVI SAD – GRAZ /Sanatrans/

KATEGORIJAJEDAN SMERPOVRATNA
Odrasli42008250
Deca 2-10 godina21004125
Deca do 2 godine//

CENOVNIK AUTOBUSKE KARTE BEOGRAD, NOVI SAD – ALTENMARK /Sanatrans/

KATEGORIJAJEDAN SMERPOVRATNA
Odrasli66009900
Deca 2-10 godina33004950
Deca do 2 godine//

CENOVNIK AUTOBUSKE KARTE BEOGRAD, NOVI SAD – SCHWARZACH, BISCHOFSHOFEN /Sanatrans/

KATEGORIJAJEDAN SMERPOVRATNA
Odrasli770011000
Deca 2-10 godina38505500
Deca do 2 godine//

CENOVNIK AUTOBUSKE KARTE BEOGRAD, NOVI SAD – ZELL AM SEE, KUFSTEIN, WORGL, JENBACH, INNSBRUCK /Sanatrans/

KATEGORIJAJEDAN SMERPOVRATNA
Odrasli770012100
Deca 2-10 godina38506050
Deca do 2 godine//

CENOVNIK AUTOBUSKE KARTE BEOGRAD, NOVI SAD – GRAZ /Eurolines/

KATEGORIJAJEDAN SMERPOVRATNA
Odrasli48007800
Studenti i penzioneri43207020
Deca 4-10 godina24003900
Deca do 4 godine//

CENOVNIK AUTOBUSKE KARTE BEOGRAD, NOVI SAD – LINZ, WELS /Eurolines/

KATEGORIJAJEDAN SMERPOVRATNA
Odrasli60009000
Studenti i penzioneri54008100
Deca 4-10 godina30004500
Deca do 4 godine//

Cene autobuske karte za autobuska linija Austrija su izražene u dinarima.

Cena autobuske karte ne podrazumeva:

  • peronsku kartu,
  • putnički prtljaga

RED VOŽNJE NOVI SAD > BEČ / Oliturs

MESTOSVAKODNEVNO OSIM NEDELJENEDELJA
Novi Sad13:1511:30
Nikelsdorf20:3018:30
Beč21:3019:30

RED VOŽNJE NOVI SAD > BEČ / Feniks

MESTOSVAKODNEVNOČETVRTAK
NEDELJA
Novi Sad12:1521:35
Subotica14:0023:00
Nikelsdorf19:5004:35
Beč21:0005:45

RED VOŽNJE BEOGRAD, NOVI SAD > BUDIMPEŠTA, BEČ / Fudeks

MESTOSVAKODNEVNOSVAKODNEVNO
Beograd08:0021:00
Novi Sad09:0022:25
Beč17:0006:30

RED VOŽNJE BEOGRAD, NOVI SAD > GRAZ, INSBRUCK / Sanatrans

MESTOUTORAK
ČETVRTAK
NEDELJA
SUBOTA
Beograd07:1519:15
Novi Sad08:4520:45
Ruma09:1521:15
Sremska Mitrovica09:4521:30
Graz16:3005:30
Altenmarkt20:0008:00
Bischofshofen20:0008:00
Schwarzach20:3008:30
Zell am See21:0009:00
Kufstein22:3010:30
Worgl23:0011:00
Jenbach23:1011:10
Innsbruck23:3011:30

RED VOŽNJE BEOGRAD > GRAZ, WELS, LINZ / Eurolines

MESTOSREDA
NEDELJA
Beograd21:00
Graz04:00
Wels07:00
Linz07:30

RED VOŽNJE BEČ > NOVI SAD / Oliturs

MESTOSVAKODNEVNO
Beč18:00
Nikelsdorf19:00
Novi Sad02:50

RED VOŽNJE BEČ > NOVI SAD / Feniks

MESTOSVAKODNEVNO OSIM PETKAPETAK
Beč17:3016:30
Nikelsdorf18:4017:40
Subotica00:3023:30
Novi Sad01:5500:55

RED VOŽNJE BUDIMPEŠTA, BEČ > BEOGRAD, NOVI SAD / Fudeks

MESTOSVAKODNEVNOSVAKODNEVNO
Beč09:0020:00
Novi Sad16:3004:00
Beograd17:3005:00

RED VOŽNJE GRAZ, INSBRUCK > BEOGRAD, NOVI SAD / Sanatrans

MESTOSVAKODNEVNOSVAKODNEVNO
Beč09:0020:00
Novi Sad16:3004:00
Beograd17:3005:00

RED VOŽNJE GRAZ, WELS, LINZ > BEOGRAD / Eurolines

MESTOUTORAK
PETAK
Linz15:30
Wels16:00
Graz19:00
Beograd04:20

AUTOBUSKA LINIJA AUSTRIJA – OPŠTE NAPOMENE

OPŠTE NAPOMENE:

  • Rezervisanu autobusku kartu nije moguće kupiti u autobusu ili na autobuskoj stanici.
  • Povratne karte mogu biti sa definisanim i sa otvorenim povratkom.
  • Kod povratne karte sa otvorenim datumom povratka, overa se mora izvršiti na prodajnom mestu na destinaciji
  • Putnički prtljag se plaća po tarifi autobuskog prevoznika
  • Cena atobuske karte ne sadrži stanične i peronske usluge
  • Za polaske u inostranstvo putnicima je potreban važeći pasoš (putna isprava), polisa putnog osiguranja, novčana sredstva,…
  • Nije dozvoljeno putovanje maloletnih lica bez pratnje punoletnog lica,
  • Nije moguće ukrcavanje i iskrcavanje putnika na mestima van reda vožnje,
  • Nije moguć prevoz kućnih ljubimaca
  • Nije dozvoljeno slanje pošiljaka bez pratnje putnika

Autobuska linija Austrija saobraća svakodnevno tokom cele godine.

PROCEDURA ZA KUPOVINU AUTOBUSKIH KARATA

PRE NEGO ŠTO REZERVIŠETE AUTOBUSKU KARTU

  • odaberite autobusku liniju koja odgovara Vašim potrebama,
  • odaberite datum polaska i povratka

AUTOBUSKE KARTE MOŽETE REZERVISATI NA NEKI OD PONUĐENIH NAČINA

  • on-line rezervacijom putem sajta,
  • slanjem podataka na mail,
  • telefonskim pozivom,
  • direktno u poslovnici

Rezervisanu autobusku kartu nije moguće kupiti u autobusu ili na autobuskoj stanici.

NAKON ŠTO REZERVIŠETE AUTOBUSKU KARTU

  • odaberite način plaćanja,
  • odaberite način podizanja kupljene autobuske karte

NAČIN PLAĆANJA AUTOBUSKE KARTE

  • direktno u poslovnici,
  • uplatom preko računa na osnovu predračuna koji šaljemo na mail,
  • uplatom u banci ili pošti na osnovu predračuna koji šaljemo na mail

Rok za uplatu autobuske karte je 3 dana od dana rezervacije. U protivnom se smatra da je putnik odustao smatra da je putnik odustao od rezervacije.

PREUZIMANJE AUTOBUSKE KARTE

  • direktno u poslovnici,
  • slanje na kućnu adresu putnika putem neke od kurirskih službi koje posluju na teritoriji Srbije, pri čemu troškovi idu na teret kupca

Ponude za putovanje u Austriju …

PRODAJNO MESTO AUSTRIJI:

  • OLITURS: Tel: +436641029940 (isključivo za polaske prevoznika OLITURS iz Beča)
  • FENIKS: Tel: +436641262070, +4369919233879 (isključivo za polaske prevoznika FENIKS iz Beča)
  • FUDEKS: Tel: +4317982900 (isključivo za polaske prevoznika FUDEKS iz Beča)
  • SANATRANS: Tel: +43522355559 i +436503002944 (SANATRANS/LUKIBUS – od Insbruka do Graca)
  • EUROLINES: Tel: Graz +436504641500, Wels +436765635662, Linz +436649803021 (EUROLINES)

http://www.maestral.co.rs/ponuda/putovanje-bec-dan-primirja/

http://www.maestral.co.rs/ponuda/putovanje-bec/

http://www.maestral.co.rs/ponuda/parndorf-soping-tura/